• Latvian
  • English (United Kingdom)
Mīti un patiesība / Saimnieki stāsta

Mūs atbalsta

Saimnieki stāsta
Audzētāju atziņas Drukāt E-pasts

Samojedam jāzin, ka esi blakus, atnāk, pabiksta ar purnu un aiziet tālāk.

Un kādiem cilvēkiem iesaku - tādiem, kuri vēlas vēl vienu ģimenes locekli, tā gan.

Sammijs – smaidīgā seja. Draugs, kad pasaule nesaprot. Suns, kurš var dzīvot it visur, pieņemt Jūsu dzīves stilu un piedalīties faktiski visās aktivitātēs. Galvenā prioritāte samojeda dzīvē ir rūpēties par savu ģimeni un piedalīties it visā ar lielu prieku.

 
Ilze Drukāt E-pasts

Sargāsim mīļos:
Visādi jau notiek pasaulē, bet ļoti gribas ticēt tomēr, ka kucēns bija nogarlaikojies bikucīt un devies pastaigā. Gribas jau tā kā ticēt labajam, bet realitāte ir tāda kāda tā ir.
Pie reizes padalīšos pieredzē, kā mēs savu samojeda puisi pieķērām brīvības alkās, jo abi ar vīru bijām varen lepni par savu attapību. Beidzās vasaras brīvlaiks un atvaļinājumu laiks un suņu puikam nācās palikt vienam. Tā kā bijām pārliecināti, ka koka sēta uz betona pamatiem ir vareni droša un stabila lieta, Altejam atļāvām dzīvoties pa āru. Otrajā septembrī, saņemu satrauktu mātes zvanu, ka kaimiņu tantes ziņo - mūsu baltais brīnums nēsājas pa ciemu un nevienam rokās nedodas. par laimi - manai mātei-savai barotājai skrēja pretī ausis kuļādams. Teikšu godīgi, pirmās aizdomas, kāds sīks vai liels "labdaris" sunim atvēris vārtiņus, jo pats ārā tikt nevar, visas spraugas, kuras šķītās aizdomīgas ir aizdēļotas un suns nekur izlīst nevar.
Nākošā diena - un "zvans draugam" Altejs atkal dancina ciema tantītes. Pārbraucām mājās un nolēmām likt sīkajam teroristam atklāt kārtis. Jo bija divi varianti. Mazais rakaris ( tajā laikā jau gan gadu vecs) kaut kur tomēr pamanās izlīst jeb ir atradies kāds labvēlis, kas palaiž viņu ārā jeb kāds grib suni nozagt.
Ar vīru demonstratīvi izejam pa vārtiņiem un lēnā solī (pilnīga nekaunība) virzāmies pastaigā gar sētu, dēlam piekodināts "stāvēt uz vakti" un pieķert razbainieku nozieguma vietā. Vispirms suns sataisīja kārtīgu ļembastu un centās izlīst pa sētas spraugu(kurai cauri kapi kaķis tiek - nekā iesprūda un pļuht... Un tad skats bija kā multenē, kad lampiņa virs galvas iedegas - ideja atausa. Suns metas pie vārtiem, palien tiem apakšā (kaut gan knapi galva lien cauri) un sāk vārtus šūpot - viens un divi, nedaudz sāpīgi jāpašļūc ar vēderu pa šķembām un viens laimīgs skrien mums pakaļ. protams, tika noķerts aiz čupra un ... vairs projām nav mēģinājis tikt. Tā kā ar šo garo depešu gribēju teikt - ej nu sazini kādas idejas tiem rodas galvā, kad garlaicība moka prātu.

 
Inga Drukāt E-pasts

Mūsu ģimenē arī aug baltā preilene Kalija (California Dream). Pie viņas tikām nejauši, bijām Ventspilī pie Diānas aizbraukuši pajautāt kāda suņu šķirne labi sadzīvo ar maziem bērniem, ir mīļa un paklausīga - viennozīmīgi Samojeds(tā Diāna). Nākamajā dienā braucām uz Ķekavu skatīties, kāds tad tas suns izskatās, izrādās, ka balts un pūkains. Biju iedomājusies, ka mans suns būs vēl lielāks augumā, vēl spalvaināks, bet kad atvedām mājās sapratu, ka šis suns ir īstais. Tādu lielu mīlestību, paklausību un gudrību neesmu vēl līdz šim brīdim sastapusi, kādu saņemu no savas baltās kuplastes. Saprotu, ka zeķu pāri arī būs ne viens vien nākošajai ziemai, jo šobrīd ļoti cīnāmies ar pūkaino kažoku. Jā, arī cilvēkos, sastaptos uz ielas viņa izraisa patīkamas emocijas, bet mums šīs emocijas ir kā lielais "Baldriānis" ziemas drūmajā laikā!

 
Linda Drukāt E-pasts

Mūsu ģimenē ir skaistulīte BELLA, tik mīļš un ļoti draudzīgs suņuks. Mūsu izvēle uz šādu šķirni radās manam tētim Jānim, viņš kādā Valmieras suņu izstādē bija noskatījis sadus baltos pūkaiņus un mājās atnākot par tiem vien runāja! Mums mājās aug divi bērni 2 gadīgs un 3 gadīgs, suns vienmēr viņus uzvaktē un neļauj citiem darīt bērniem pāri. Viņš pat metas pa vidu, ja kādreiz skaļāk uz bērniem pabaras!!! Mums ir īsta aristokrāte ar sava veida raksturu un lēnīgumu!!! Viņa ir ļoti nosvērta un apdomīga. Vienmēr visu apdomā un tad dara, izņemot tās reizes. kad uznāk trakošanas:))))Mīlam savu suņuku ĻOTI;ĻOTI!!!

 
Katrīna Drukāt E-pasts

Šie suņi patiešām ir burvīgi! Raksturs ideāls, tā kā mazs nepaklausīgs bērns!! Vienkārši sakot, fantastiski, dievīgi suņi!!

 
Vairāk rakstu...
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

Lapa 1 no 2