• Latvian
  • English (United Kingdom)
Noderīga informācija / Visu suņu droša rīcības instrukcija

Mūs atbalsta

Visu suņu droša rīcības instrukcija Drukāt E-pasts

1.   

Svarīgi ir būt tīram, tāpēc, ja esi pastaigājies pa peļķēm, ieteicams ķepas noslaucīt saimnieka baltajās drēbēs, protams ja esi pārliecināts, ka saimnieki to redz. Nepieciešams arī pavāļāties atpūtas krēslā – ideāls variants, ātri izžāvēt kažoku.

2.  

  Tavs lielais augums rada problēmas? Lai nenosprostotu ceļu, ieteicams ērti iekārtoties atpūtas krēslā, vai vislabāk dīvānā, tur Tu nevienam netraucēsi.

3.

    Godam nes sardzi dārzā, apseko katru krūmiņu, puķīti, lai putniņiem un citām dzīvām radībiņām, nerastos šaubas par tavu autoritāti.

4.  

  Ar sajūsmu sagaidi katru ciemiņu, meties virsū uz pleciem un karsti sabučo tos, pavadi uz tualeti, bāz degunu kafijas krūzīte, lai pārliecinātos, ka tā joprojām ir karsta, ieskaties zem dāmu svārkiem – iemesls turpināt iepazīšanos (uzturēt sarunu). Esi priecīgs saimnieks.

5. 

   Apgriez istabas augus, pat ja būs nepieciešams uzlēkt uz palodzes vai galda. Veic savu darbu apzinīgi.

6.  

  Seko lai uz pusdienas galda nepaliek produkti, jo tie var sabojāties.

7. 

   Kas attiecas uz ēdienu, esi izvēlīgs, nevēlamo noliec blakus bļodiņai, vai arī pastum zem dīvāna.

8. 

   Pēc ēšanas pameklē kādas bikses vai svārkus - ideālas salvetes.

9.   

 Mašīnā novieto purnu uz vadītāja pleca un buču to uz auss, lai viņam nerastos nemazākās šaubas, ka uzticies viņa auto vadīšanas prasmei.

10. 

 Naktī apstaigā visas gultas, lai pārliecinātos vai viss kārtībā, un ar degunu pārbaudi vai visi elpo.

11. 

Kad izvedīsi saimnieku pastaigāties, ar īsiem rāvieniem dod viņam saprast uz kuru pusi vedīsi.

12. 

Ja sacensībās saimnieks dod komandu guli, nesteidzies, lai tiesneši apskatās cik skaisti izskaties kad sēdi, līdz pienāks saimnieks.

13. 

 Neaizmirsti, ka visi suņi neatkarīgi no to izmēra, ir karsti mīlēti no saimnieku puses. Tāpēc droši seko šai instrukcijai, jo zini, ka netiksi izdzīts no mājas.