• Latvian
  • English (United Kingdom)
Useful information

Mūs atbalsta

Par suņu reģistrāciju Drukāt E-pasts

Mūsu audzētava "KENVENTAKI" reģistrēta Latvijas kinoloģiskajā federācijā (LKF), kura ir lielākā kinoloģijas organizācija Latvijas Republikā, tā apvieno 34 suņu audzētāju klubus, 2004. gadā reģistrēta arī kā izglītības iestāde. Latvijas kinoloģiskā federācija darbojas Starptautiskās kinoloģiskās federācijas (FCI) sastāvā, ir arī Amerikāņu Kennel Kluba (AKC) sadarbības partneris.

AR KO MĒS ATŠĶIRAMIES NO CITIEM KLUBIEM UN ORGANIZĀCIJĀM?

Latvijas kinoloģiskā federācija ir vienīgā attiecīgā profila organizācija Latvijā, kura pārstāv Latvijas kinoloģiju FCI, lielākajā pasaules suņu audzētāju organizācijā. LKF ciltsrakstus atzīst vairāk par 80 pasaules valstīm.
Latvijas kinoloģiskā federācija vienīgā Latvijā veic suņiem veselības pārbaudes (acu, locītavu slimībām), lai neļautu vairoties slimiem dzīvniekiem un kucēni būtu veseli.

Tikai Latvijas kinoloģiskajā federācijā reģistrētie suņi var piedalīties visdažādākajās starptautiskajās izstādēs, kuras rīko vadošās kinoloģiskās organizācijas pasaulē - FCI klubi, Amerikas Kennel Klubs un Kennel Klubs ( Lielbritānija).

Diemžēl daudzi Latvijā dzīvojošie potenciālie suņu īpašnieki, kā arī audzētāji no citām valstīm, kuri pārdod savus kucēnus uz Latviju, bieži vien nezin to, ka LATVIJĀ, bez LKF, pastāv arī vairākas organizācijas, kuras neietilpst FCI. LKF ir vienīgā organizācija Latvijā, kura sastāv FCI. Tādējādi FCI neietilpstošo organizāciju suņiem ir liegtas jebkādas aktivitātes LKF/FCI, šo klubu ciltsraksti netiek atzīti LKF/FCI.

Problēmas var rasties arī tiem suņiem un suņu īpašniekiem, kuriem ir FCI atzīti ciltsraksti un kuri, savas nezināšanas vai neinformētības pēc atbalsta šos klubus, kuri nesastāv FCI (apmeklējot viņu izstādes, vai ciltsdarbā sadarbojoties) viņiem tiek liegta turpmāka dalība LKF/FCI !

TĀPĒC NĀC MŪSU PULKĀ ARĪ TU

  • iegūsi jaunus draugus un domubiedrus, ar kuriem kopā varēsi iepazīt visdažādākās valstis, apmeklējot suņu izstādes visā Pasaulē;
  • gada laikā varēsi piedalīties ar savu četrkājaino draugu vairākās specializētajās, nacionālajās un starptautiskajās izstādēs tepat Latvijā,
  • papildināsi savas zināšanas kinoloģiskajos vai hendleru kursos;
apmācīsi savu suni pie labākajiem suņu treneriem Latvijā;